Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. | Tanie i szybkie wywoływanie zdjęć

to content

‹‹ Zamów odbitki

Usługi Fotograficzne Staszów. Wywołaj odbitki on line. Zdjęcia odbierz osobiście w Staszowie.

Skorzystaj z Usług Fotograficznych w miejscowości Staszów. Zamów odbitki zdjęć przez Internet i odbierz je w swoim miejscu zamieszkania. Już teraz możesz odebrać swoje zdjęcia w jednym z Punktów Odbioru w Staszowie. Odbiór osobisty to oszczędność czasu, pieniędzy i duża wygoda.

Jeżeli potrzebujesz wywołać zdjęcia, a nie masz na to czasu skorzystaj z naszej oferty. Wywołanie zdjęć odbywa się szybko i sprawnie, a odebrać je można w jednym z wybranych przez Ciebie punktów w Staszowie. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nasze usługi wywoływania odbitek foto są na najwyższym poziomie. U nas możesz wywołać on line zdjęcia i wystarczy raz udać się do punktu tylko po to aby je odebrać. Nie trzeba zanosić do punktu nośników pamięci lub płyt CD/DVD. Zdjęcia wysyłasz przez Internet, a odbierasz w punkcie odbioru. Nasze punkty znajdują się nie tylko w dużych miastach czy większych miejscowościach ale również w małych miejscowościach i wsiach.

Poniżej znajduje się Lista Punktów Odbioru w miejscowości Staszów. Sprawdź gdzie masz najbliżej i odbierz odbitki osobiście.

Lista naszych Punktów Odbioru w Staszowie:

Traffic Salonik Prasowy
28-200 Staszów
Konstytucji 3-go Maja 6A
tel. 0/605-524-734
Foto-tak
28-200 Staszów
ul. Swierczewskiego 1
Ksiegarnia
95-010 Staszów
Kosciuszki 19
Tadeusz Szulczewski
95-010 Staszów
Stary Rynek 1
tel. 691-96-17-81

Zobacz również:

» Zaproszenia Staszów

» Kalendarze Staszów

‹‹ Powrót do listy miast